Meeting Addins for Adobe Connect Downloads and Updates 2019 - 2020

دربارهدکتر ذاکر

دکتر محمد رضا ذاکر
مشاور و استراتژیست مراکز آموزشی در کشور. مدرس دوره های ضمن خدمت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی آموزش و پرورش برای مشاوران کشور. نویسنده کتب دائره المعارف مشاوره تحصیلی در 65 فصل و 1391 صفحه (مورد تایید وزارت آموزش و پرورش). مولف بیش از 10 عنوان کتاب مشاوره ای و کمک آموزشی ویژه دانش آموزان. فارغ التحصیل پزشکی تهران با شماره نظام پزشکی 103660. توفیق به اخذ تقدیرنامه های متعدد از سوی وزارت آموزش و پرورش به دلیل اقدامات مشاوره ای برتر. کارشناس و مشاوره تحصیلی در صدا و سیما. موسس و مدیر کلینیک تحصیلی مشاور سفید. موسس اولین کتابخانه کنکور کشور با مجوز رسمی (کتابخانه VIP ). دارای معتبرترین مدارک کیفیت مدیریت آموزشی از مرکز بین المللی QAL انگلستان.
مشــاور سفید

مجموعه مشاور سفید از دبستان تا کنکور فرصتی است برای تبادل اندیشه و تفکر جهت تربیت دانش آموزی مودب، متفکر، شاد و توانمند که آینده ایران را با دستان کوچکش بهتر از همیشه بسازد.
ایجاد اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری همراه با روحیه شاد و انگیزه بالا مهمترین دستاورد مااست. اینجا مدرسه فرصتهاست نه مقایسه ها
مدارس سفید یعنی سفید اندیشیدن و سفید دیدن بدون قضاوت تلاش کردن و با عشق کار کردن. اینجا فرد بودن ، فدای تیم بودن می شود
ما با هم و برای هم خواهیم ماند تا ایرانی بسازیم آباد وآزاد، ما می خواهیم عاشق هم باشیم و همراهی و عشق را در کنار هم تجربه کنیم.
اینجا خانه دوم ماست ولی همه صاحب خانه اند


لینک کاتالوگ دبیرستان فارابی
لینک کاتالوگ دبیرستان تفکر سفید
لینک کاتالوگ دبستان اندیشه سفید

سفیرلیان آموزش آنلاین زبان