02122738186

پیش ثبت نام اردوی نوروزی کنکور

پیش ثبت نام اردوی نوروزی کنکور

مشاورسفید

دبستان اندیشه سفید

دبیرستان تفکرسفید

دبیرستان فارابی

مشاورسفید


Meeting Addins for Adobe Connect Downloads and Updates 2019 - 2020

دربارهدکتر ذاکر

دکتر محمد رضا ذاکر
مشاور و استراتژیست مراکز آموزشی در کشور. مدرس دوره های ضمن خدمت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی آموزش و پرورش برای مشاوران کشور. نویسنده کتب دائره المعارف مشاوره تحصیلی در 65 فصل و 1391 صفحه (مورد تایید وزارت آموزش و پرورش). مولف بیش از 10 عنوان کتاب مشاوره ای و کمک آموزشی ویژه دانش آموزان. فارغ التحصیل پزشکی تهران با شماره نظام پزشکی 103660. توفیق به اخذ تقدیرنامه های متعدد از سوی وزارت آموزش و پرورش به دلیل اقدامات مشاوره ای برتر. کارشناس و مشاوره تحصیلی در صدا و سیما. موسس و مدیر کلینیک تحصیلی مشاور سفید. موسس اولین کتابخانه کنکور کشور با مجوز رسمی (کتابخانه VIP ). دارای معتبرترین مدارک کیفیت مدیریت آموزشی از مرکز بین المللی QAL انگلستان.

مشاهده همایش های دکتر ذاکر

اردوی نوروزی کنکور

اردو مطالعاتی نوروزی دکتر محمدرضا ذاکر قویترین اردو مطالعاتی ویژه دبیرستان و کنکور در کشور است که همه ساله در دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی با شور و شوق فراوان برگزار می گردد. امکانات وسیع آموزشی همچون : میز اختصاصی مطالعه ، حضور مشاورین مجرب ، حضور رتبه های برتر کنکور سال های قبل ، برنامه مطالعاتی شخصی سازی شده و کلاس های روزانه رفع اشکال همراه با پذیرایی صبحانه – نهار – شام از بهترین ریتوران های تهران از جمله هانی و فارسی و جلسات انگیزشی روزانه زیر نظر دکتر محمدرضا ذاکر ، این اردو را به برترین اردوی مطالعاتی کشور تیدیل کرده است. حضور سبز شما گرمابخش محفل سفید ماست.

اگر به دنبال بهانه برای تغییر هستید، بهار، بهترین بهانه است

بیا تا بر قله افتخار اردو بزنیم


ویژگی های اردو مطالعاتی

حضور در دانشگاه شهید بهشتی و مطالعه در یک جو کاملا علمی، برنامه مطالعاتی 4 مرحله ای جز به جز، آزمون ارزیابی پیشرفت تحصیلی در پایان هر مرحله، آزمون های روزانه متناسب با برنامه مطالعاتی درابتدای هر روز، برگزاری آزمون 7 و 15 فروردین در محل اردو، ارائه کارنامه و تحلیل آزمون به صورت فردی، حضور همیشگی رتبه های برتر کنکور در محل اردو جهت رفع اشکال
مشــاور سفید

مجموعه مشاور سفید از دبستان تا کنکور فرصتی است برای تبادل اندیشه و تفکر جهت تربیت دانش آموزی مودب، متفکر، شاد و توانمند که آینده ایران را با دستان کوچکش بهتر از همیشه بسازد.
ایجاد اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری همراه با روحیه شاد و انگیزه بالا مهمترین دستاورد مااست. اینجا مدرسه فرصتهاست نه مقایسه ها
مدارس سفید یعنی سفید اندیشیدن و سفید دیدن بدون قضاوت تلاش کردن و با عشق کار کردن. اینجا فرد بودن ، فدای تیم بودن می شود
ما با هم و برای هم خواهیم ماند تا ایرانی بسازیم آباد وآزاد، ما می خواهیم عاشق هم باشیم و همراهی و عشق را در کنار هم تجربه کنیم.
اینجا خانه دوم ماست ولی همه صاحب خانه اند


مشاورسفید

  • دبیرستان فارابی
  • دبیرستان تفکرسفید
  • دبستان اندیشه سفید
  • VIP کتابخانه
  • همه